LaQ Dinosaur World SPINOSAURUS

TOP 3 v kategórii Stavebnice LaQ

LaQ Dinosaur World SPINOSAURUS

„Pozrite sa na mňa! Som najväčší mäsožravec!“ S exkluzívnou stavebnicou LaQ sa z vašich detí stávajú malí herci. Rozvíja kreativitu a sebavyjadrenie. Učí lepšie udržiavať...
Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 338 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v inoTOY

• rozvíja jemnú motoriku
    • učí trpezlivosti
    • univerzálne dieliky, postavíte z nich čokoľvek
    • rozvíja predstavivosť

Uau, tak toto je asi najlepšia stavebnica, akú som kedy svojim deťom kúpila. Vyhrajú sa s ňou celé hodiny. A čo všetko z nej dokážu postaviť, to by mi ani vo sne nenapadlo.

Produkt nemá žiadne parametre.

„Pozrite sa na mňa! Som najväčší mäsožravec!“

S exkluzívnou stavebnicou LaQ sa z vašich detí stávajú malí herci. Rozvíja kreativitu a sebavyjadrenie. Učí lepšie udržiavať pozornosť a koncentráciu. Podporuje rozvoj jemnej motoriky. Ale najmä je s ňou veľká zábava!

Stavebnica obsahuje: 175 dielikov

• knihu návodov na 7 modelov hračky: Spinosaura – Therizinosaura – Amargosaura – Fukuiraptora – Pteranodona – Diplodocusa – Plesiosaura
  • Yoto odporúča: Doprajte vašim deťom japonskú stavebnicu LaQ - hračku, ktorá vzdeláva.

Vhodné pre deti od 5 rokov

1zákazník odporúča produkt