LaQ Hamacron constructor Power Shovel 300 ks

TOP 1 v kategórii Stavebnice LaQ

LaQ Hamacron constructor Power Shovel 300 ks

“Pozor na vodovodné potrubie! Ešte nás toho čaká veľa, v dolnej časti musíme prehĺbiť výkop o 20 čísiel.” Skvelá stavebnica pre chlapcov! Umožnite malým stavbárom vlastnoručne...
Doporučená ponuka Párty Hry

Na sklade • 1 variant2,49 €100 % • 143 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant2,27 €98 % • 24 338 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €6 neoverených recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v inoTOY

• kreatívna stavebnica
    • podporuje jemnú motoriku
    • mojim chlapcom sa veľmi páči

Toto je naša prvá LaQ stavebnica, ktorú som mojim chlapcom kúpila. A už teraz viem, že nie posledná. Chlapci sa s ňou hrajú dlhé hodiny. Zrazu je doma nejaké ticho :) Keď začnú skladať, prestane okolo nich všetko existovať. Je to geniálna stavebnica, tak ako tvrdia na inoTOY, dá sa z nej postaviť naozaj čokoľvek. Môžem len a len odporúčať.

Produkt nemá žiadne parametre.

Skvelá stavebnica pre chlapcov! Umožnite malým stavbárom vlastnoručne poskladať parádny funkčný pohyblivý bager. Kúpte im atraktívny set japonskej stavebnice LaQ: Silný bager - HC Power Shovel. Stavebný denník už čaká na fantastické príbehy vašich konštruktérov.

Stavebnica pre chlapcov obsahuje: 300 dielikov 14 špeciálnych doplnkov Hamacron

• knihu návodov na 7 modelov hračky: žeriavový vozík so zdvíhacím výložníkom a predlžovacím ramenom - pojazdný sklápač - vysokozdvižný vozík - príves s pohyblivou vidlicou - buldozér - kolesový nakladač a ďalšie
  • Yoto odporúča: Hra so stavebnicou LaQ je skvelým mentálnym tréningom pre vaše deti!

Vhodné pre deti od 5 rokov   https://youtu.be/qLWIsDapM_g

1zákazník odporúča produkt