LaQ Sweet Colection mini ORANŽOVÁ

Doporučená ponuka Gorila.sk

Na sklade • 1 variant2,27 €98 % • 24 338 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v TibiToys

Neskutočná stavebnica. Už sme ju kúpili dávnejšie. Úplne iné ako Lego, ktoré svojou jednoduchosťou naše dievčatá už nebaví. Dokážu vytvoriť rôzne modely. Som prekvapená čo všetko poskladali. Je to jediná stavebnica ktorá naše dievčatá skutočne zaujala a stále sa s ňou hrajú. Som rada keď počúvam jak to prijemne cvaká keď sa hrajú. Ten zvuk ma ukľudňuje. Občas to skúšam aj ja niečo poskladať, ale dievčatá sa mojím výtvorom smejú . Doporučujem všetkým rodičom kúpiť si domov túto fakt jedinečnú stavebnicu. Budete sami prekvapený.

Produkt nemá žiadne parametre.

Táto mini stavebnica v oranžovom prevedení poteší každé tvorivé dievčatko. Mini stavebnica obsahuje až 14 jednoduchých zaujímavých modelov na skladanie len tak pre zábavu, alebo do zbierky na poličku. Určené pre vekovú kategóriu 5+. Balenie obsahuje 62 dielikov a návody.

Unikátny klikový mechanizmu drží dieliky pevne zacvaknuté. S modelmi sa deti môžu bežne hrať, ale aj rozobrať (vycvaknúť) a poskladať iné. Iba 7 dielikov a neskutočné možnosti tvoriť. LaQ to je svet tvorivosti bez hraníc pre kreatívne hlavičky a šikovné ručičky. Stavebnica LaQ je vyrobená v Japonsku.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v TibiToys