Najnovšie recenzie zo sekcie Stavebnice LaQ

LaQ Sweet Colection mini RUŽOVÁ

Overený zákazník TibiToys Peter

Pridané: 25. marca 2023

Zakúpený v TibiToys

Neskutočná stavebnica. Už sme ju kúpili dávnejšie. Úplne iné ako Lego, ktoré svojou jednoduchosťou naše dievčatá už nebaví. Dokážu vytvoriť rôzne modely. Som prekvapená čo všetko poskladali. Je to jediná stavebnica ktorá naše dievčatá skutočne zaujala a stále sa s ňou hrajú. Som rada keď počúvam jak to prijemne cvaká keď sa hrajú. Ten zvuk ma ukľudňuje. Občas to skúšam aj ja niečo poskladať, ale dievčatá sa mojím výtvorom smejú . Doporučujem všetkým rodičom kúpiť si domov túto fakt jedinečnú stavebnicu. Budete sami prekvapený.

LaQ Sweet Colection mini ORANŽOVÁ

LaQ Plastový box na dieliky

Overený zákazník TibiToys Erika

Pridané: 30. júna 2022

Zakúpený v TibiToys

• Super na upratanie a prehľad farebnosti dielikov
  • Trochu strach kolko vydrží zatváranie

Super nápad aby stavebnica bola vždy prehľadne uprataná

LaQ Sweet Colection Cute House 370 ks

LaQ Sweet Colection Cute House 370 ks

Overený zákazník TibiToys Erika

Pridané: 4. júna 2022

(naposledy upravené 30. júna 2022)

• Ľahká manipulácia
  • Hladké vyhotovenie príjemné na dokyk
  • Pestrosť farieb

Pridané: 21. marca 2022

Zakúpený v inoTOY

• kreatívna stavebnica
  • podporuje jemnú motoriku
  • mojim chlapcom sa veľmi páči

Toto je naša prvá LaQ stavebnica, ktorú som mojim chlapcom kúpila. A už teraz viem, že nie posledná. Chlapci sa s ňou hrajú dlhé hodiny. Zrazu je doma nejaké ticho :) Keď začnú skladať, prestane okolo nich všetko existovať. Je to geniálna stavebnica, tak ako tvrdia na inoTOY, dá sa z nej postaviť naozaj čokoľvek. Môžem len a len odporúčať.

LaQ Dinosaur World SPINOSAURUS

LaQ Dinosaur World SPINOSAURUS

Overený zákazník inoTOY Janka

Pridané: 22. júna 2021

Zakúpený v inoTOY

• rozvíja jemnú motoriku
  • učí trpezlivosti
  • univerzálne dieliky, postavíte z nich čokoľvek
  • rozvíja predstavivosť

Uau, tak toto je asi najlepšia stavebnica, akú som kedy svojim deťom kúpila. Vyhrajú sa s ňou celé hodiny. A čo všetko z nej dokážu postaviť, to by mi ani vo sne nenapadlo.

Zobrazujem 1 - 6 zo 6 recenzií